Tanyasum
Etusivu Yritys Myymälä Ajankohtaista Blogi Facebook Ota yhteyttä
Tuoteryhmät
Asiakkaalle
Tietosuoja
Tilaaminen ja toimitus
Käyttöehdot
Yritys
Jälleenmyyynti ja myyntiesittelyt
Yhteystiedot
Ota yhteyttä
Uutiset
Kertamaksu live treenit Kesällä 2016 Suur-Leppävaaran alueella  10.00EUR

Kertamaksu ulkotreeneistä toukokuu-syyskuu 2016 Suur-Leppävaaran alueella (pääasiassa Laaksolahti/Jupperi/Karakallio/Leppävaara alueella.

 

ULKOTREENIT ALKAVAT NYT TOUKOKUUN 11. pvä LAAKSOLAHDEN/JUPPERIN/KARAKALLION ALUEELLA SYYSKUUN LOPPUUN ASTI!

Treeniajankohdat ja sisällöt vaihtelevia, niistä ilmoitetaan täällä sivuilla, Hyvinvoinnin Haasteet facebook ryhmässä ja Hyvinvoinnin Katalogin Facebook sivuilla. Jos haluaisit tietoa treeneistä sähkpostitse, laita viestiä info@hyvinvoinninkatalogi.com
Joskus treenit voivat olla lyhyelläkin varoitusajalla, jolloin sosiaalisen median (Facebook) kanavien kautta reaaliaikaisin tieto menee varmimmin perille :) 

Treenit pidetään pääasiassa metsäteillä ja muilla yleisillä paikoilla ohikulkijoita varoen ja ne tehdään pääasiassa ilman välineitä. Eli koostuvat kehonpainolla tehtävistä liikkeistä, spurttailuista, tasapaino- ja ketteryystehtävistä ym. liikkeistä, joita voi tehdä ulkona.
Joskus esim. jumppamatto voi olla tarpeellinen joskus jos ei halua tehdä liikkeitä suoraan maassa. Joskus voimme tehdä jotakin pallon kanssa.
Treenejä voi olla myös pihallamme (Laaksolahdessa) jos teemme esim. kuntopiirityyppisesti eri välineillä (kahvakuulat, tasapainolauta, voimapyörä ym.).
Myös putkirullaustunnit on meidän (40 neliöisellä) terassilla.
Treenit ovat pääasiassa kovatehoisia ja on tarkoitus tulla kunnolla hiki ja hengästyä, mutta sopii kaikenkuntoisille koska kaikki voivat tehdä omaan tahtiin/oman määränsä toistoja.
Käy siis ihan nollasta ponnistaville kuin myös parempikuntoisillekin.

-10€ kertamaksulla
-45€/5 kertaa eli 9€/kerta
-80€/ 10 kertaa eli 8€/kerta 
-105€/ 15 kertaa eli 7€/kerta  
-120€/20 kertaa eli 6€/kerta
-125€/25 kertaa eli 5€/kerta
 
 
Ilmoittautuminen ja lisätietoja info@hyvinvoinninkatalogi.com

Perheenjäsenet voivat käyttää samaa korttia!
 
Jos tulet mukaan 10€ kertamaksulla, tykkäät ja haluat tulla useamminkin, tuo kertamaksu vähennetään haluamastasi sarjakortin hinnasta!
(eli jos ostat 1.kerran jälkeen 5 kerran sarjakortin, lähetetään siitä sinulle 45€-10€=35€ lasku, ja kortista ruksitaan yksi kerta käytetyksi. Muita kun kertamaksuja ei hyvitetä, eli 5 kerran korttia ei hyvitetä 20 kerran kortin hinnasta jne, eikä käyttämättömiä kortteja lunasteta takaisin).
 
Treenejä järjestetään 11.05 alkaen syyskuun loppuun asti eli 17 viikon ajan, suurimmalla osasta viikkoja treenejä on tarjolla useampana eri ajankohtana, 2-7krt/vko, vähintään 1krt/vko paitsi Juhannuksen jälkeisellä viikolla ei treenejä.
Kesällä treenejä voi olla myös arkisin päiväsaikaan, mutta myös kesäisin ilta- ja vkonloppuvaihtoehtoja. Todennäköisesti mitä parempi ilma, sitä useammat treenit ;) mutta ainakin kerran viikossa on oli sää minkälainen vaan!
 
Treenien kesto pääsääntöisesti 45-60 minuuttia, joskus voi olla 30min todella tehokkaat pikatreenit (sama maksu).

HUOM! Valitse toimitustavaksi nouto, niin et maksa turhaan 2€ postimaksua! Turhaan maksettua maksua ei palauteta.

Tuote on lisätty luetteloomme Sundayna, 08. Mayta, 2016.
Arviot Arviot
Määrä:
Ostoskori
0 tuotetta0.00EUR
Oma tilini
KirjauduKassalle
Kerro kaverille
Kerro ystävällesi tästä tuotteesta.

Jaa Facebookissa!
Tilaa uutiskirje

Evolution Solutions Verkkokaupparatkaisu